MO

DU

Innowacyjny system mebli modułowych

Rozbudowany system MODU daje niemal nieograniczone możliwości planowania, dzięki którym możesz zaaranżować dowolną przestrzeń w wybrany przez siebie sposób. A jeśli bieżąca aranżacja nabierze nudy, całość można w dowolny sposób przebudować. MODU system to odpowiedź na indywidualne potrzeby klienta.

Ręcznie wykonane detale,

takie jak boksy i półki z litego drewna,

podkreślające solidną konstrukcję systemu

CHOOSE

WYBIERAJ

Spośród dziesiątek elementów i akcesoriów

CHANGE

ZMIENIAJ

Zmontuj razem według własnego uznania

CREATE

TWÓRZ

Indywidualne i niepowtarzalne kompozycje mebli

System mebli modułowych MODU

Główną cechą konstrukcyjną systemu MODU jest całkowita dowolność połączeń i konfiguracji elementów składowych. Modułowy system korpusów MODU można zaplanować indywidualnie, konstruując różne wysokości, szerokości a nawet kolory mebla końcowego.

Ręcznie wykonane detale, takie jak boksy i półki z litego drewna o grubości 20 lub 16 mm – podkreślające solidną konstrukcję systemu, a także są charakterystycznymi cechami systemu MODU, stawiają w centrum uwagi naturalne drewno.

Długość

400 lub 800 

Szerokość

400

Wysokość

400

Grubość

16

 


Klips montażowy, o wymiarach 40x40x12 mm

Galeria

Próbnik

Kolory

Możesz wybrać jeden z pięciu dostępnych kolorów wykończenia spodniej części blatu, aby w pełni spersonalizować swój produkt.


Kolor zielony

Kolor zielony

Kolor czarny

Kolor czarny

Kolor biały

Kolor biały

Kolor pomarańczowy

Kolor pomarańczowy

Kolor niebieski

Kolor niebieski

Używamy najbardziej niezawodnych
i wyszukanych narzędzi, jakie tylko można znaleźć:
– Naszych rąk.

Precyzja w najdrobniejszych detalach

Meble drewniane Avangard to meble wyjątkowe z wielu powodów. Produkując je, dbamy nie tylko o wysoką jakość stosowanych surowców, ale także dążymy do perfekcji. Dla TREBORD ważny jest każdy, nawet najmniejszy detal. Doświadczenie wypracowane przez lata sprawia, że tworzony przez nas produkt finalny spełnia wszystkie oczekiwania naszych klientów.

W TREBORD tworzymy meble na indywidualne zamówienie. Dzięki temu klient może wybrać stół, który idealnie będzie pasował do jego wnętrza. Umożliwiamy wybór gatunku drewna czy sposobu wykończenia blatu. Klient decyduje także o finalnych wymiarach produktu. Dzięki temu nasze meble drewniane doskonale sprawdzą się w domu, biurze, hotelu czy restauracji.

Kolekcja Avangard od TREBORD to unikatowe meble o wyjątkowym designie.

Stoły ręcznie tworzone

We love Nature.