Hotel i Restauracja

Linia unikatowych wyrobów drewnianych będących wynikiem nowoczesnego spojrzenia na tradycyjne rękodzieło.

W naszej ofercie znajdą Państwo stoły konferencyjne, stoliki restauracyjne i hotelowe, blaty, ławki oraz deski spożywcze wykonane ręcznie z litego drewna.

Każdy z prezentowanych mebli jest dostępny w kilkunastu zróżnicowanych wymiarach i może zostać spersonalizowany do potrzeb każdego klienta. Najwyższa staranność wykonania i szeroka gama dostępnych gatunków drewna pozwala tworzyć nam meble idealne. Oferowane przez nas produkty biurowe, hotelowe i restauracyjne są wykonywane przy zachowaniu najwyższych rygorystycznych norm jakościowych.

 

Odkryj więcej —

Zaprojektuj stół i stolik tak, żebyś był zadowolony i żeby spełniał wszystkie Twoje wymagania, a my go dla Ciebie wykonamy. Wybierz jedną z wielu solidnych podstaw, a my wykończymy ją w dowolnym kolorze RAL lub stali Inox i połączymy z blatem.

Przykładowe realizacje

Restauracja: Totomato – Warszawa ul. Piękna 28/34
Realizacja: TERBORD

Restauracja: Nowa Sól
Realizacja: TREBORD

Restauracja: Live Motiv – Warszawa ul. Wołoska 12
Realizacja: TREBORD

Restauracja: Lars, Lars & Lars – Poznań ul. Wojskowa 4
Projekt wnętrz: Oyster oraz Ultra Architects
Realizacja: TREBORD

Mieszkanie prywatne
Realizacja: TREBORD

Używamy najbardziej niezawodnych
i wyszukanych narzędzi, jakie tylko można znaleźć:
– Naszych rąk.

Precyzja w najdrobniejszych detalach

Każdy produkt z drewna wykonywany jest na indywidualne zamówienie klienta, pozwalając mu stworzyć własną kompozycję: od wymiarów po dobór gatunku drewna, aż po szerokie możliwości wykończenia. Dążenie do perfekcji to nie tylko najwyższa jakość materiałów, ale również doświadczenie wypracowane przez lata oraz wykwalifikowani fachowcy, którzy nadzorują każdy etap powstawania stołu, od momentu zakupu surowca aż po produkt finalny.

Stoły ręcznie tworzone

We love Nature.

Nie tylko realizujemy zamówienia, ale także bierzemy za nie odpowiedzialność.