O nas

Ekskluzywne stoły z drewna

Zamiłowanie do pięknej i niepowtarzalnej formy naturalnego drewna, pozwoliło Nam powołać do życia markę solidnych i ponadczasowych stołów do jadalni. Przekazywane z pokolenia na pokolenie rzemiosło, przyczyniło się do stworzenia oryginalnych mebli.

Kultywowane na przestrzeni lat motto: umiłowania do perfekcji, owocuje tym, że tworzone przez Nas stoły z drewna wykonywane są wyłącznie ręcznie, w celu uzyskania najwyższej jakości.

Wierzymy, że żadna maszyna nie jest w stanie zastąpić człowieka, a przede wszystkim serca, które wkłada w wykonanie każdego elementu mebla drewnianego.

Pełni pasji dążymy do ideału, dlatego też chcemy zainspirować Państwa do stworzenia w swym zaciszu domowym miejsca wyjątkowego, miejsca ze stołem drewnianym w roli głównej…

Projektanci

Mgr inż. arch. M. Bednarek

M. Bednarek to polska architekt i projektantka, która doświadczenia zdobywała w międzynarodowej pracowni Arata Isozaki & Associates w Barcelonie.

Od 2016 współpracownik Biura Projektów Szumielewicz i Pawłowski. Zdobyte doświadczenie z powodzeniem wykorzystuje w projektowaniu domów, wnętrz oraz wyposażenia, tworząc spójną całość dopasowaną do potrzeb najbardziej wymagających klientów. W projektach zawsze wierna geometrycznym kształtom oraz surowej minimalistycznej estetyce modernizmu.
 

Projektanci mebli Trebord

Projektantka mebli Mgr inż. arch. M. Bednarek

Mgr inż. Zuzanna Klorek

Absolwentka Projektowania Mebli na Wydziale Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Podczas studiów, zaprojektowany przez nią mebel, wdrożono do produkcji oraz nagrodzono Diamentem Meblarstwa oraz Złotym Medalem Grupy MTP.

Doświadczenie jako projektant zdobywała między innymi w warszawskim Studio Rygalik.
W projektach ceni przede wszystkim użycie naturalnych materiałów oraz minimalistyczne podejście.
Poza projektowaniem zajmuje się również fotografią portretową.
 

Projektanci mebli Trebord

Projektantka mebli mgr inż. Zuzanna Klorek
Projektant nowoczesnych i pięknych stołów i mebli

Lars Ernst Hole

Lars Ernst Hole rozpoczął swoją karierę w 1999 roku jako projektant mebli i artysta swoją pierwszą kolekcją o nazwie „System modułowy L1”.

Początkowo projektował różnorodne stoły, ławki i regały dla klientów prywatnych, ostatecznie meble także do mniejszych i większych projektów, przez całą swoją firmę Holedesign. Jego meble i projekty były wystawiane na różnych targach designu w Mediolanie, Londynie, Sztokholmie, Nowym Jorku i Tokio.

Siła projektów tkwiła w korzystaniu z utalentowanych producentów, projektowaniu produktów z najlepszych materiałów, na przykład z drewna, metali i kamienia naturalnego, a także skupieniu się na czystym, zrównoważonym i ponadczasowym wzornictwie. Mottem Holedesign stało się „Rzemiosło, materialność i żartobliwość”.

Stopniowo od 1999 roku zaprojektował ponad 300 różnych projektów, a specjalnością stały się w szczególności stoły i systemy regałów.

W kwietniu 2019 Lars Ernst założył również nową, międzynarodową markę projektową o nazwie Krafted. Krafted skupia się na wysokiej jakości produktach projektowych, trwałości i wykorzystaniu naturalnych, prawdziwych materiałów, które wyglądają i są piękne.

 

Projektanci mebli KRAFTED

Ochrona praw autorskich

Wszystkie produkty marki TREBORD podlegają ochronie na podstawie Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1191 z późn. zm.). Bez pisemnej zgody właściciela marki TREBORD zabronione jest wykorzystywanie tych produktów w jakikolwiek sposób, w szczególności poprzez ich kopiowanie oraz przerabianie. Zakaz wykorzystywania w jakikolwiek sposób, bez pisemnej zgody właściciela marki TREBORD, dotyczy również wszelkich treści zamieszczonych na stronie internetowej https://trebord.com (w szczególności tekstów, zdjęć, wizualizacji i innych).

Nieuprawnione naśladownictwo produktów marki TREBORD stanowi także czyn nieuczciwej konkurencji określony w art. 13 ust. 1 ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji („Czynem nieuczciwej konkurencji jest naśladowanie gotowego produktu, polegające na tym, że za pomocą technicznych środków reprodukcji jest kopiowana zewnętrzna postać produktu, jeżeli może wprowadzić klientów w błąd co do tożsamości producenta lub produktu”) oraz stanowi przestępstwo zagrożone karą grzywny, karą ograniczenia wolności, lub karą pozbawienia wolności do lat 2 („Kto, za pomocą technicznych środków reprodukcji, kopiuje zewnętrzną postać produktu lub tak skopiowany wprowadza do obrotu, stwarzając tym możliwość wprowadzenia klientów w błąd co do tożsamości producenta lub produktu, czym wyrządza poważną szkodę przedsiębiorcy, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2”).

Używamy najbardziej niezawodnych
i wyszukanych narzędzi jakie tyko można znaleźć:
– Naszych rąk.

Precyzja w najdrobniejszych detalach

Każdy produkt wykonywany jest na indywidualne zamówienie klienta, pozwalając mu stworzyć własną kompozycję od wymiarów po dobór gatunku drewna aż po szerokie możliwości wykończenia. Dążenie do perfekcji to nie tylko najwyższa jakość materiałów, ale również doświadczenie wypracowane przez lata oraz wykwalifikowani fachowcy, którzy nadzorują każdy etap powstawania mebla od momentu zakupu surowca aż po produkt finalny.

Stoły ręcznie tworzone

We love Nature.

Nie tylko realizujemy zamówienia, ale także bierzemy za nie odpowiedzialność.