Ławki drewniane

Minimalistyczny mebel,
łączący praktyczność użytkowania z wielką formą.

Unikatowy, ponadczasowy skandynawski design ławek, doskonale wpasuje się do wnętrz nowoczesnych, loftowych i industrialnych. Drewniane ławki Trebord to idealny dodatek do każdego wnętrza.

Ławka avangard classic

Ławka drewniana

Drewniana ławka z serii AVANGARD / CLASSIC to pełna nowoczesnego wdzięku propozycja, w której naturalne drewniane siedzisko harmonijnie przeplata się z surową prostotą metalowej nogi. Ławka Trebord świetnie będzie się odnajdywała jako zamiennik tradycyjnych krzeseł w pomieszczeniach domowych: pokoju, salonie, jadalni, gabinecie, przedpokoju oraz w przestrzeni biurowej, hotelowej i restauracyjnej.

Dostępne wymiary (mm)

Wysokość

450

Szerokość

400 / 450

Długość

1700 – 2350

Rodzaje nóg

Standard U

Płaskie 4

(Ławki Enke)

Ławka tapicerowana

Trebord to niesamowicie wygodne siedzisko, które świetnie sprawdzi się dla osób potrzebujących w ciągu dnia wyciszenia. Mebel przeznaczony dla klientów poszukujących ponadczasowego stylu we wnętrzu domowych jak i restauracyjnym. Ławka Trebord cechuje się dużą odpornością na zabrudzenia oraz łatwością w utrzymaniu. Materiał pełniący rolę siedziska, została rozciągnięta na ramie, dzięki której cały mebel jest wytrzymały. Ozdobne pikowanie siedziska nadaje ławce eleganckiego charakteru.

Do pobrania

Pobierz model 3D

Model 3D

Avangard / Classic / Fold

Pobierz model 3D

Model 3D

Enke

Instrukcja montażu do pobrania

Instrukcja montażu

Avangard / Classic / Fold