Stoły SLIG

Harmonijne proporcje i pieczołowicie wykonane detale sprawiają, że stół Slig jest niepowtarzalny. Nasz produkt charakteryzuje się pomysłowym połączeniem okrągłego blatu z łagodną, zaokrągloną krzywizną spodniej części stołu. Ramę stołu wzbogaca unikatowy kształt przetłoczeń nóg, będący kontynuacją łuku blatu. Takie zestawienie delikatnych i wysublimowanych przetłoczeń bardzo mocno podkreśla organiczny design produktu. Slig oferuje maksymalną przestrzeń na nogi i dzięki synchronicznemu mechanizmowi rozkładania może powiększyć się o 50 cm.

Każdy dotyk to przyjemność.

Precyzyjnie ukształtowane łuki krawędzi stołu zapewniają niezrównany dotyk i sprawiają, że każdy dotyk drewna, uszlachetnianego wyłącznie naturalnym olejem, jest po prostu przyjemnością.

Okrągły drewniany stół rozkładany
Rysunek stół SLIG
Rysunek stół SLIG
Rysunek stół SLIG
Rysunek stół SLIG

Dostępne wymiary [mm]

Średnica

1200 / 1300 / 1400

Długość wkładki

+ 500

Wysokość

760

Używamy najbardziej niezawodnych
i wyszukanych narzędzi jakie tyko można znaleźć:
– Naszych rąk.

Precyzja w najdrobniejszych detalach

Każdy produkt wykonywany jest na indywidualne zamówienie klienta, pozwalając mu stworzyć własną kompozycję od wymiarów po dobór gatunku drewna aż po szerokie możliwości wykończenia. Dążenie do perfekcji to nie tylko najwyższa jakość materiałów, ale również doświadczenie wypracowane przez lata oraz wykwalifikowani fachowcy, którzy nadzorują każdy etap powstawania mebla od momentu zakupu surowca aż po produkt finalny.

Stoły ręcznie tworzone

We love Nature.

Nie tylko realizujemy zamówienia, ale także bierzemy za nie odpowiedzialność.