Regał HOLDEN

Kolekcja HOLDEN to nowoczesny mebel stanowiący idealny sposób nietuzinkowego uporządkowania książek, płyt, pudełek lub wyeksponowania rzeczy z którymi wiążą się nasze najlepsze wspomnienia.

Regał HOLDEN to innowacyjny mebel pozwalający na dowolną konfigurację, praktycznie bez konieczności skręcania. System Holden może składać się z gotowych elementów i ułożonych wzorów, lub boksów przeznaczonych do indywidualnego uzupełniania czy też konstruowania mebla. Dzięki nowatorskiemu wykonaniu elementów o rożnej wysokości jak i głębokości uzyskujemy możliwość przechowywania elementów o różnych rozmiarach, tworząc trójwymiarową przestrzeń. Kolekcja Holden to nie tylko ergonomia i wygoda to także ponadczasowa estetyk i wszechstronność znajdujące zastosowanie każdym domu jak i biurze.

Regał HOLDEN - meble drewniane
boksy regału rot
boksy regału rot
boksy regału rot

Dostępne wymiary

Wysokość [mm]

350 / 700 / 1050 / 1400 / 1750 / 2100

Szerokość [mm]

350 / 700 / 1050 / 1400

Głębokość [mm]

250 / 300

Galeria

Do pobrania

Ręcznie tworzone meble

Precyzja w najdrobniejszych detalach

Każdy produkt wykonywany jest na indywidualne zamówienie klienta, pozwalając mu stworzyć własną kompozycję od wymiarów po dobór gatunku drewna aż po szerokie możliwości wykończenia. Dążenie do perfekcji to nie tylko najwyższa jakość materiałów, ale również doświadczenie wypracowane przez lata oraz wykwalifikowani fachowcy, którzy nadzorują każdy etap powstawania mebla od momentu zakupu surowca aż po produkt finalny.

Stoły ręcznie tworzone
Meble przyjazne naturze

Nie tylko realizujemy zamówienia, ale także bierzemy za nie odpowiedzialność.