Fotel Set

Nieskończenie wygodny, profesjonalny i komfortowy, tutaj wszystko jest na swoim miejscu.

Fotel Trebord

Zgrabny fotel / krzesło marki TREBORD to olśniewający element każdej aranżacji. Wspaniały wygląd mebla opiera się na jego stylowym drewnianym stelażu, który może zostać wykonany z dowolnego gatunku drewna, tak, by idealnie dopasował się do każdego stołu naszej marki. Lekki skandynawski design, oryginalne wykończenie oraz wysoka jakość materiałów tapicerskich sprawiają, że tak zaprojektowany fotel jest nie tylko piękny, ale i bardzo wygodny.

Fotele SET na drewnianym stelażu z dowolnego gatunku drewna
Fotel z oparciami - wymiary
Fotel bez oparć - wymiary

Dostępne tkaniny

Tkanina dla fotela SET

MT01

Tkanina dla fotela SET

MT02

Tkanina dla fotela SET

ST02

Galeria

Do pobrania

Technologia Fibreguard
Stain Free

FibreGuard łączy w sobie najnowszą technologię Stain Free z wysokiej jakości stylowymi tekstyliami meblowymi dla domu, zapewniając trwałe, łatwe w utrzymaniu tkaniny.

Zobacz i uwierz

Zobacz wideo z prezentacjami w czasie rzeczywistym, żeby dowiedzieć się, jak usunąć plamy z materiałów FibreGuard.

Dlaczego Fibreguard?

FibreGuard jest zaufaną marką prezentującą tkaniny wysokiej jakości, stanowiącą dogodne rozwiązanie dla łatwego, beztroskiego życia. Technologia Stain Free FibreGuard umożliwia cieszenie się sofą lub ulubionym fotelem przy zapewnieniu, że nie będziesz martwić się powstaniem codziennych plam. Od długopisu po kawę, błoto, czerwone wino i keczup, powszechne domowe plamy są łatwe do usunięcia, dzięki czemu obite meble zachowają świeżość rok po roku.

FibreGuard obejmuje szeroką gamę rodzajów tkanin, stylów i designu spójnie łączącą w sobie technologię ze stylem.

Ponadto tkaniny FibreGuard są ekologiczne. Każda tkanina FibreGuard posiada certyfikację Oekotex, która poświadcza, że nasze tkaniny są produkowane w sposób bezpieczny zarówno dla środowiska, jak i dla ludzi – tkaniny te nie uwalniają żadnych szkodliwych chemikaliów ani wykończeń.

Jak czyścić tkaniny FibreGuard:

1. Usuń pozostałości plam za pomocą łyżeczki do herbaty.

2. Zastosuj wodę na plamę i osusz białym ręcznikiem papierowym (nie pocieraj okrenżnym ruchem). Powtórz proces aż pozostałość plamy nie będzie widoczna na ręczniku papierowym.

3. Zastosuj więcej wody na ten obszar (dla uporczywych plam konieczna może okazać się zwykła kostka białego mydła) i delikatnie przetrzyj ściereczką z mikrofibry. Dla najlepszego rezultatu wykonuj ruchy okrężne. Powtarzaj proces aż do całkowitego usunięcia (jeśli używasz mydła, rób przerwy).

4. Pozostaw materiał do samoczynnego wyschnięcia. Nie stosuj ciepła.

1. Łatwe w czyszczeniu

Tkaniny FibreGuard są proste w utrzymaniu i łatwe w czyszczeniu. Od długopisu po kawę, błoto, czerwone wino i keczup, powszechne domowe plamy są łatwe do usunięcia, dzięki czemu obite meble zachowają świeżość rok po roku. Plamy usuwa się z tkanin FibreGuard głównie za pomocą wody,a uporczywe plamy mogą wymagać użycia niewielkiej ilości zwykłego mydła. Należy obejrzeć pokazowe wideo FibreGuard ,żeby uzyskać wskazówki , w jaki sposób można usunąc plamy z tkanin kloekcji FibreGuard.

2. Wysoka wydajność

W FibreGuard angażujemy się w dostarczanie najwyższej jakości tkanin wnętrzarskich. Nasze tkaniny są nieustannie testowane pod względem plamienia przez nasze wewnętrzne w pełni akredytowane laboratorium w celu zapewnienia optymalnej wydajności. Tkaniny FibreGuard przechodzą z powodzeniem trudne testy jakości i trwałości, a także rygorystyczne badania możliwości mycia i czyszczenia dla zagwarantowania, że tkanina FibreGuard przetrwa codzienne plamy i użytkowanie.

3. Trwałość

FibreGuard jest trwały, co oznacza, że właściwości plamoodporne nie zmienią się po myciu i intensywnym użytkowaniu. W przypadku, gdy dany obszar tkaniny FibreGuard zaplamiono poprzednio i powtórnie, plamy można równie łatwo usunąć. Mycie tkaniny FibreGuard nie zredukuje właściwości technologii FibreGuard.

4. Przyjazne dzieciom i zwierzętom

Tkaniny FibreGuard są przyjazne dzieciom i zwierzętom.

We love Nature.

Nie tylko realizujemy zamówienia, ale także bierzemy za nie odpowiedzialność.